نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

معرفی شورا

شرکت سهامی بیمه ایران دارای 5 اداره کل بازاریابی در 5 رشته فنی :اتومبیل ،اشخاص ، آتش سوزی ، کشتی،هواپیما و حمل کالا و مهندسی و مسئولیت می باشد ، به منظور هماهنگی و انسجام بین واحدهای ستادی و اجرایی شرکت و در جهت حضور نیرومندتر در عرصه رقابت و توسعه و تعالی عملکرد کلان شرکت ،حسب دستور مدیرعامل شرکت و نظر شورای عمومی، در جلسه مورخ 3/5/1390 اقدامات لازم برای تقویت و احیای شورای بازاریابی شرکت صورت پذیرفت و در این راستا با انتخاب و معرفی دبیر جدید (از بین مدیران و کارشناسان حوزه فنی ) ، ماموریت های جدید شورا طی حکم شماره 409563/90 مورخ 22/6/90به دبیر شورا( آقای دردی محمد مخمی) ابلاغ گردید .
با عنایت به سیاست های ابلاغی،شورای بازریابی شرکت ضمن تغییر رویه و روش های مرسوم درگذشته که به طور مستقیم درامور اجرایی و تصدی گری دخالت می نمود،برمبنای رویکرد جدید نسبت به پایه ریزی برنامه های استراتژیک و راهبردی بازاریابی اقدام نموده و تعدادی پروژه مرتبط با فعال سازی امور بازاریابی ( مانند C.R.M ، بانک اطلاعات مشتریان ،باشگاه مشتریان و ... ) را تعریف و برنامه ریزی کرده و پیگیری لازم را برای اجرا و نهادینه سازی موضوع بعمل می آورد . همچنین با راه اندازی سایت جدید بازاریابی در پورتال داخلی و اینترنتی، برنامه های استراتژیک شورا برای اجرای در 5 سال آینده تدوین شد.در این رهگذر و بمنظور آمادگی لازم،دوره های عملی مشتری مداری در واحدهای خسارتی برگزارگردید و در خلال این دوره ها ،مشکلات و چالش های شعب نیز بررسی و فرایندهای خدمت رسانی مورد بازنگری قرار گرفت.
باتوجه به ارتباط بخش اطلاع رسانی و تبلیغات(روابط عمومی) درزمینه بازاریابی ، سیاست ها و برنامه های کلان این بخش نیز در شورای مذکور ( شورای بازاریابی و اطلاع رسانی شرکت) ، مورد رسیدگی و اقدام قرار گرفت .
از دیگر فعالیت های کارگروه تخصصی شورا می توان به ایجاد جنبشی علمی برای تولید علوم بازاریابی اشاره کرد و به همت متخصصین فن بازاریابی شاهد بهره برداری از سایت مقالات و تحقیقات بازاریابی در پورتال شرکت و سرفصل های آموزش بازاریابی  استانداردسازی گردید .
شورای بازاریابی دارای ضوابط و مقرراتی است که به تصویب هیأت مدیره های شرکت رسیده و با سازماندهی جدید ، حکم دبیرشورا بطور مستقیم توسط مدیرعامل شرکت ابلاغ گردیده است .
مسئولین بازاریابی بیمه ایران (اعم از ستادی و اجرایی)در سراسر کشور امور مشاوره و راهنمایی بیمه گزاران محترم وعامه مردم و نمایندگان،کارگزاران و بازاریابان شرکت را نیز بر عهده دارند.بنابراین متقاضیان محترم می توانند از طریق تماس تلفنی یا از طریق ایمیل با مشاوران مذکور ارتباط داشته باشند.